Zavřít reklamu

Nemůžete se dočkat představení nového phabletu Galaxy Note9? Pak vás následující řádky potěší. Na redditu se totiž objevil velmi zajímavý příspěvek popisující novinky, které nový phablet a smartwatch Galaxy Watch přinesou. A že je skutečně na co se těšit. Některé informace, které uživatel s přístupem k novým produktům údajně měl či má, jsme totiž doposud neslyšeli. 

O hře Fortnite, která na Note9 dorazí exkluzivně na prvních třicet dní, jsme již slyšeli. Podle nových informací k němu však Samsung ve spolupráci se studiem Epic přibalí i prémiový obsah, který je jinak dostupní pouze za peníze. Pokud ale zákazníci nebudou příznivci podobných her, měli by mít alespoň podle redditu možnost dostat místo prémiovému obsahu zdarma bezdrátová sluchátka od AKG. Pokud by pak zákazník chtěl jak sluchátka, tak prémiový obsah do Fortnite, zaplatí za to 99 dolarů, což je jen tak mimochodem třetina ceny samotných sluchátek. Investice se tak v tomto případě rozhodně vyplatí. Otázkou však zůstává, zda bude Samsung tutu možnost nabízet všude či jen na vybraných trzích. 

Velmi zajímavé je i to, že možnost volby byste měli dostat i u výběru S Penu. Ten by totiž měl dorazit hned v několika barvách, ze kterých si uživatel zvolí, která mu nejvíce vyhovuje. Opět tu ale platí, že je možné, že tato možnost bude dostupná jen na některých trzích. Co se pak týče funkcí S Penu, přibude na něm speciální tlačítko sloužící jako spoušť fotoaparátu. Pero bude opatřeno Bluetooth připojením, kvůli kterému se bude při používání pozvolna vybíjet. Jeho nabíjení však bude naštěstí velmi rychlé a pro používání na půl hodiny jej bude stačit nabíjet zhruba 40 sekund.

Upgradu se zřejmě dočkal i fotoaparát, který podle všeho není zcela shodný s tím z Galaxy S9+. Nicméně žádná obří změna se tu nejspíš očekávat nedá, takže se pravděpodobně dočkáme jen vylepšených algoritmů pro umělou inteligenci ovládající detekce objektů a podobné věci. 

Galaxy Watch ve dvou nových verzích

Zajímavé změny se dočkají i chytré hodinky jihokorejského giganta.  Galaxy Watch by totiž měly skutečně dorazit v nových rozměrech 46 mm a 42 mm. Designem pak budou dle nových informací připomínat modely Gear Sport. Velmi zajímavé je i to, že by měly nově vydržet na jedno nabití zhruba 7 dní. Těšit se pak můžete i na velkou spoustu nových tréninkových režimů, které několikanásobně převýší předešlé modely. 

Novinky, které přispěvatel na redditu prozradil, jsou vcelku zajímavé a produkty Samsungu by mohly posunout na novou úroveň. Snad nám tedy výrobce na dva dny alespoň část těchto novinek potvrdí. Rozhodně bychom se totiž nezlobili. 

Samsung-Galaxy-Note-9-render-FB 2

Dnes nejčtenější

.