Zavřít reklamu

Jednou z největších inovací chystaného Samsungu Galaxy S10, který by nám měli Jihokorejci představit na začátku příštího roku, je bezpochyby čtečka otisků prstů implementovaná v displeji. Právě o příchodu této novinky, která se začíná ve světě pomalu objevovat na telefonech převážně čínských výrobců, totiž spekuluje obrovské množství analytiků zabývajících se společností Samsung a jejími produkty. Ti se doposud shodli i na tom, že Galaxy S10 bude prvním telefonem od Samsungu, který s takto řešenou čtečkou dorazí. Leaker vystupující pod přezdívkou MMDDJ si však myslí něco jiného.

Podle informací, které se MMDDJ podařily zjistit, Samsung údajně počítá s implementací čtečky otisků prstů do displeje u modelu z nové řady Galaxy R či Galaxy P, kterými by rád nahradil stávající řadu Galaxy J. Model, který se čtečkou v displeji dorazí, se však bude prý prodávat výhradně na čínském trhu. Co se pak týče jeho hardwarových vlastností, ty by neměly ani urazit a ani nadchnout. Jednat by se tak mělo o telefon střední třídy.

Příchod telefonu ze střední třídy se čtečkou otisků prstů v displeji na čínský trh dává svým způsobem smysl. Jak už jsem totiž psal v úvodu, jsou to právě čínští výrobci, kteří nyní přináší telefony s touto technologií. Samsung se jim tak bude chtít logicky vyrovnat a udržet si na tamním trhu dobré postavení. Pokud by se totiž k použití této novinky neodhodlal, mohl by mu tam ujet vlak, který by se mu jen těžko zastavoval. Navíc by si mohl na tomto modelu čtečku řádně prověřit a na chystaném Galaxy S10 jí již představit naprosto dokonalou.

Uvidíme, zda se tedy předpovědi vyplní či nikoliv. Podle MMDDJ ale plánuje Samsung model se čtečkou v displeji představit již velmi brzy. Nechme se tedy překvapit.

Vivo in-screen fingerprint scanner FB

Související články

Dnes nejčtenější

.