Zavřít reklamu

Pokud sledujete krom Samsungu i jiné technologické giganty a jejich produkty, určitě vám neunikla bezdrátová sluchátka AirPods od Applu. Tento produkt se totiž ve světě těší i přes poměrně vysokou cenu obrovské popularitě a Applu generuje čím dál větší zisky. Není se tak čemu divit, že se svými alternativami přichází i konkurenční společnosti, které se snaží část zákazníků získat právě pro sebe. Mezi ty se řadí i Samsung, kterému se však v tomto ohledu zatím příliš nevedlo. To by se ale mohlo brzy změnit.

Jihokorejský gigant již konkurenta pro AirPods má a to opravdu kvalitního – Gear Icon X (2018). Ty ale dle všeho zcela nenaplnily očekávání a i přes vesměs pozitivní hodnocení se jim v prodejích nedaří. Proto se Samsung údajně rozhodl zahájit práce na jejich nástupci. Ten by se měl jmenovat Samsung Buds (alespoň dle registrované ochranné známky) a s největší pravděpodobností se bude opět jednat o klasické špunty či pecky do uší.

Takto vypadají nynější bezdrátová sluchátka Applu:

Jelikož je zpráva velmi čerstvá, není v tuto chvíli zcela jasné, jaké novinky by mohly přinést. Nabízí se ale určitě změna designu či výrazné vylepšení podání zvuku a potlačení okolního hluku, čímž by mohly jablečné AirPody výrazně převýšit. Dočkat bychom se jich ale mohli již poměrně brzy, jinak by totiž mohl Samsungu ujet na tomto trhu vlak a naskočení do něj by již bylo velmi obtížné. Jako velmi pravděpodobné se tak jeví představení po boku chystané vlajkové lodě Galaxy S10, která se světu ukáže na začátku příštího roku. 

Samsung Gear IconX 2 FB

Dnes nejčtenější

.