Zavřít reklamu

Je tomu jen pár dní, co jsme vám na našem webu přinesli první zajímavé rendery chystané vlajkové lodi Galaxy S10+ a už tu máme další. Tentokrát by se mělo jednat o nejlevnější chystaný model, který je zatím označován jako Galaxy S10 či Galaxy S10 Lite.

galaxy-s10-dual-camera

Jak můžete sami na snímku zveřejněném leakerem @IceUniverse vidět, nejlevnější chystaná varianta by měla nabídnout vertikálně orientovaný fotoaparát “jen” se dvěma objektivy. Ze zad smartphonu pak zmizela čtečka otisků prstů, která by měla být nově integrovaná přímo do displeje, která by měla být dle spekulací ultrazvuková.

Takto bude vypadat nadupaný S10+:

Jelikož se jedná o nejlevnější variantu, Samsung šetřil i na fotoaparátech na přední straně. Na té by se totiž měl dle úniků z minulých týdnů objevit jen jeden objektiv, přičemž vybavenější modely nabídnou hned dva. Mezi další rozdíly by měla patřit například velikost RAM paměti či maximální interní úložiště. Srdce by však mělo být shodné jak jak v nejlevnější, tak i v nejdražší variantě.

Představení této novinky bychom se měli dočkat již na Mobile World Congress 2019, které se bude konat v únoru příštího roku v Barceloně. Ke spuštění prodejů by pak mohlo dojít zhruba o měsíc později.

galaxy-s10-dual-camera fb

Dnes nejčtenější

.