Zavřít reklamu

Že se nám nové vlajkové lodě jihokorejského giganta – modely Galaxy S10 – představí s největší pravděpodobností s otvorem v displeji, již díky spoustě úniků a článků na našem webu jistě víte. Zatím se však hovořilo převážně o tom, že novinka dostane pouze drobný otvor, který nebude v displeji nikterak výrazný. Minimálně u modelu Galaxy S10+ bychom však měli dle čerstvých informací počítat s něčím zcela jiným. 

Galaxy S10+ by měl dorazit hned se dvěma předními kamerami, díky kterým budou například selfie fotografie o poznání kvalitnější než tomu bylo doposud. Právě dva fotoaparáty si ale vyžádají i speciální výřez, který by měl být ve tvaru oválu nebo chcete-li pilulky. K tomuto tvaru se Samsung údajně rozhodl především proto, že jeden objektiv má být o poznání větší velikost než ten druhý, což by však nevypadalo z pohledu výřezů v displeji příliš dobře. Samsung se je tak raději rozhodl ukrýt do jednoho většího otvoru, který bude působit méně rušivě. Krom speciálního otvoru v displeji se novinka údajně pochlubí i obří 4000 mAh baterií či poměrem displeje k tělu 93,4 %, díky čemuž je prakticky jasné, že rámečky nebudou téměř vidět. 

Uvidíme, jaká další tajemství prozradí úniky v následujících dnech. Dá se však očekávat, že s blížícím se datem představení bude podobných úniků stále přibývat a pár dní před oficiální premiérou už budeme o telefonu vědět jako již tradičně takřka vše.

Samsung Galaxy S10 Plus concept PhoneArena
The-Galaxy-S10-will-have-a-different-display-hole-due-to-its-two-selfie-cameras

Související články

Dnes nejčtenější

.