Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Již při představení mobilního telefonu Samsung Galaxy Fold svět doslova šílel. Samsung totiž dokázal vytvořit telefon a tablet v jednom, který doslova ohýbá všechna doposud zažitá pravidla na trhu s mobilními telefony. Tento produkt nemusíme ani nijak blíže specifikovat, jelikož se jedná o žhavé téma posledních pár měsíců. Jestliže si však tento technologický kousek chcete pořídit, zbystřete.

Na Mobil Pohotovosti si totiž tento produkt můžete momentálně předobjednat. Do obchodu by měly dorazit hned dva kusy nejpozději zítra a očekává se, že se po nich velice rychle slehne zem. Jak již totiž bylo zmíněno, jedná se o vysoce luxusní produkt, který je doslova průkopníkem na trhu a taktéž se kvůli toho pyšní příslušnou cenovkou.

Samsung Care+

Příchod ohebného displeje s sebou již od začátku nese spoustu otázek, které se týkají životnosti. Samsung Galaxy Fold se častokrát setkává s kritikou, která tvrdí, že z důvodu ohebného pantu dojde velice brzy ke zničení celého zařízení. K nákupu tohoto zařízení však obdržíte speciální prémiovou službu, která s sebou přináší co možná nejcennější výhody. Díky ní totiž máte k dispozici nepřetržitou infolinku, na které vám proškolený personál specializující se na Galaxy Fold poskytne patřičné rady, a taktéž získáte Samsung Care+ na jeden rok zdarma. Pokud se vám během následujícího roku od zakoupení vaše zařízení nějak poškodí, ujmou se jej experti v autorizovaném středisku a bez poplatku vám váš Galaxy Fold opraví.

Samsung Galaxy Fold se službou Samsung Care+

Dnes nejčtenější

.