Zavřít reklamu

Leden pomalu končí a spolu s tím se blíží datum akce Unpacked, na které společnost Samsung představí své novinky pro letošní rok – kromě jiného půjde o nové vlajkové lodě mezi smartphony produktové řady Galaxy S a druhý skládací smartphone s názvem Galaxy Z Flip. Nová zařízení nyní získala certifikaci americké Federální komunikační komise (FCC), která je nezbytná k tomu, aby je společnost Samsung mohla začít prodávat.

Zatímco potřebnou certifikaci získaly nové produkty teprve nedávno, Samsung již před dvěma měsíci zprovoznil příslušné stránky podpory pro tato zařízení. Ty ale – podobně jako potvrzení o certifikaci – neprozrazují žádné detaily o očekávaných produktech. Díky nejrůznějším únikům a renderům ale můžeme mít poměrně jasnou představu o tom, jak budou daná zařízení vypadat a jaké budou jejich specifikace, v případě smartphonů produktové řady Galaxy S20 byly dokonce prozrazeny i jejich ceny.

V případě Galaxy Z Flip se o ceně můžeme pouze dohadovat, zato ale existuje řada dostupných zpráv o jeho displeji. Na ten by Samsung měl údajně použít odlišný materiál, než jaký byl využit v případě Galaxy Fold. Čtečka otisků prstů by podle většiny zdrojů neměla být umístěna pod displejem – Samsung zatím nemá příslušnou technologii dostatečně zpracovanou – ale bude se s největší pravděpodobností nacházet na straně zařízení. Galaxy Z Flip by měl být opatřen ohebným ultratenkým Dynamic AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,7 palce, telefon bude s velkou pravděpodobností vybaven duálním 12MP fotoaparátem s širokoúhlým a ultra širokoúhlým objektivem. Nabídnout by měl také možnost rychlého 15W nabíjení, bezdrátové nabíjení a funkci Wireless PowerShare.

Je ale potřeba mít na paměti, že se stále jedná o nezaručené a nepotvrzené informace, byť často pocházejí ze spolehlivých zdrojů. Nezbývá tedy než trpělivě čekat na 11. únor, kdy se bude konat akce Unpacked.

Samsung Unpacked 2020 pozvanka

Dnes nejčtenější

.