Zavřít reklamu

Xiaomi se při aktualizaci telefonu Mi A3 povedlo něco těžko uvěřitelného. Společnost již třikrát vydala aktualizaci na Android 10, pokaždé ji ale zrušila kvůli různým problémům. Nyní jsme se dočkali čtvrtého pokusu, který už snad bude finální. Ostatně vidět to už jde u velikosti aktualizace, která naznačuje, že se jedná o opravný balík k již dříve stažené aktualizaci.

Celková velikost aktualizace je 32 MB, což je samozřejmě téměř nic oproti klasické aktualizaci, která měla cca 1,33 GB. Jedná se o opravu pro ty uživatele, kteří již stáhli Android 10 do svého telefonu. Pro uživatele, kteří ještě Android 10 v Xiaomi Mi A3 nemají, bude aktualizace dostupná i s touhle opravou, měli by tedy počítat se stažením cca 1,4GB dat. Podle uživatelů opravuje dva problémy. Čtečka otisků prstů už funguje normálně a také elektronická stabilizace obrazu u fotoaparátu už nedělá problémy.

Jsme opravdu zvědaví, jestli půjde o poslední pokus, anebo za den či dva budeme informovat o dalším přerušení aktualizací. Na závěr ještě dodáme, že telefon Xiaomi Mi A3 spadá do tzv. Android One programu, takže nemá nadstavbu MIUI, ale čistý Android. Zároveň se telefon měl chlubit rychlými aktualizacemi. Skutečnost je však taková, že více než půl roku po vydání Androidu 10 viděli majitelé pouze nepovedené verze Androidu 10.

Dnes nejčtenější

.