Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nedávno představená bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro za levná rozhodně označit nelze. Vždyť na oficiálním Online Storu si za ně Apple účtuje 7290 korun, což je cena, za kterou seženete i pořádná náhlavní sluchátka. Naštěstí však existují možnosti, jak je získat o poznání levněji a to bez jakéhokoliv časového omezení. 

Jednou z těchto možností je i akce Alzy s názvem Sdílej a ušetři. Její princip je naprosto jednoduchý, slevy však přesto parádní. U akce jde de facto jen o to domluvit se s přáteli či obecně skupinou lidí na nákupu stejného produktu, který hromadně zakoupíte a každý z vás na tom bude participovat slušnou slevou. Pokud se bavíme o AirPods Pro, stačí, abyste k sobě sehnali dalších 5 lidí, co si je koupí (tedy vás bude dohromady 6) a sluchátka vás vyjdou o celých 1000 korun levněji, než kolik si za ně účtuje Apple. Zaplatíte za ně totiž jen 6290 korun. 

AirPods-Pro-1536x1152

“Hromadné slevy” v rámci akce Sdílej a ušetři lze samozřejmě využít na daleko větší množství produktů, než jen na AirPods Pro. Rovněž platí, že se maximální počty nakupujících a tedy i výše slev u každého produktu rozchází. Pokud tedy na Alze nakupujete rádi a máte kolem sebe lidi, kteří to mají stejně, určitě nezapomeňte Sdílej a ušetři využívat. Produkty, které lze skrze tuto vychytávku zakoupit, jsou označeny nepřehlédnutelnou ikonou tří “figurek” hned u náhledu produktu. 

Dnes nejčtenější

.