Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Rakuten Viber, jedna z předních světových komunikačních aplikací, oznamuje uvedení nové funkce a to nástroje na vytváření vlastních GIFů, které mohou uživatelé posílat rodině a přátelům. V souladu s celosvětových nárůstem využívání komunikačních aplikací, rozšiřuje Viber možnosti své aplikace o novinky, které kromě GIF creatoru zahrnují také skupinové  audio a videohovory až pro 20 osob a skupinové konverzace až pro 250 osob. Nová funkce pro vytváření GIFů funguje pro uživatelé iOS, pro Android bude spuštěna v následujících týdnech.

Rakuten Viber
Zdroj: Rakuten Viber

Textové zprávy mohou být někdy nejasné a otvírá se tak prostor pro špatné pochopení obsahu nebo tónu, s jakým byly napsány. I když správnému porozumění pomáhají třeba emoji, možnosti komunikace textem jsou omezené. Novinka od Viberu, tedy možnost kromě vlastních samolepek vytvářet i vlastní GIFy, zajisté pomůže udělat konverzaci v aplikaci jasnější než kdy dříve.

Uživatelé nyní mohou v jakékoliv konverzaci snadno nahrát krátké video nebo vybrat video z galerie a změnit ho na legendární GIF s pomocí boomerangu, zrychlení nebo přehrání pozpátku.

A jak vytvořit vlastní GIF?

  • Zkraťte video, abyste měli jen část, která se pro GIF hodí.
  • Vyberte si možnost přehrání videa – boomerang, smyčka, slow-motion, přehrání pozpátku, x2 nebo x4 zrychlení.
  • Dotvořte nový GIF s pomocí různých fontů, barev, obrázků a samolepek.

“Viber se snaží dát uživatelům co nejvíce možností, jak se vyjádřit v rámci komunikační aplikace. Rádi říkáme, že emoji může nahradit slova, GIF nebo samolepka mohou ale nahradit celé věty. Uživatelé tak nyní s pomocí vlastních GIFů mohou komunikovat ještě jasněji a hlavně to může být větší zábava,” řekl Ofir Eyal, COO ve společnosti Rakuten Viber.

Nejnovější informace o aplikaci Viber jsou pro vás vždy připraveny v oficiální komunitě Viber Czech Republic. Zde se dozvíte novinky o nástrojích v naší aplikace a můžete se také zúčastnit zajímavých anket.

Dnes nejčtenější

.