Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Bezdrátová sluchátka Jabra patří mezi nejoblíbenější ve své kategorii. Aby ne, za poměrně nízkou cenu nabízí skvělé parametry. Při jejich koupit teď navíc můžete ještě více ušetřit. U Mobil Pohotovosti pořídíte Jabra Elite Active 65t jen za 2 990 Kč, což je momentálně nejnižší cena.

Díky voděodolnosti IP56 a stabilnímu usazení v uších jsou Jabra Elite Active 65t ideální pro sportovce. Vhodné jsou ale samozřejmě i pro běžného uživatele, který ocení zejména kvalitní zvukovou reprodukci díky reproduktorům o velikosti 6 mm se schopností izolovat či propouštět okolní zvuky. Potěší i vyměnitelné gelové nástavce pro maximální pohodlí, gesta pro snadné ovládání či čtveřice mikrofonů s redukcí šumu větru pro kvalitní hovory.

Na jedno nabití vydrží Elite Active 65t přehrávat hudbu 5 hodin, přiložené pouzdro s funkcí rychlého dobíjení pak zajistí výdrž dohromady 15 hodin. Sluchátka je možné zakoupit buďto v měděně modré nebo titanově černé barvě. A speciálně k tomuto modelu získáte navíc 2letou zárukou proti poškození v důsledku působení potu a prachu.

Jabra Elite Active 65t teď na Mobil Pohotovosti dočasně koupíte jen za 2 990 Kč (běžně 4 890 korun).

Jabra Elite Active 65t

Dnes nejčtenější

.