Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká parádních smartwatch z dílny Amazfit. Slevu získáte po zadání slevového kódu tf692020 do pole pro slevový kód.

Amazfit GTS

Jste zastánci hodinek s obdélníkovým tělem ve stylu Apple Watch, ale právě do jablečných hodinek se vám jít kvůli jejich ceně nechce? Pak pro vás máme tip na super alternativu. Tou je model GTS od Amazfit, který nabízí velmi povedený design, širokou plejádu funkcí a především pak nízkou cenu. Těšit se u nich můžete například na 1,65” AMOLED displej s vynikající jemností i podáním barev, čtrnáctidenní výdrž při běžném používání, měřič srdečního tepu či GPS. Samozřejmostí je pak voděodolnost do 5 ATM a tak podobně.

Běžná cena hodinek je 3590 korun, díky slevovému kódu tf692020 je však můžete získat se 17% slevou jen za 2990 korun.

Amazfit GTR

Jste zastánci spíše klasického, kulatého tvaru hodinek? Pak se vám nejspíš zalíbí smartwatch GTR 47 mm z dílny Amazfitu. Ty totiž klasickým designem disponují, zároveň však nabízí i obrovské množství nejrůznějších smart funkcí v čele s monitoringem srdečního tepu, pětidenní výdrží při aktivním používání, kvalitní AMOLED displej, GPS modul, odolnost podle IP68 a samozřejmě také zrcadlení notifikací z telefonu na displeji hodinek. Co se týče jejich těla, vybírat můžete z několika různých barev a dále pak z ocelové či hliníkové schránky.

Běžná cena hodinek je 3990 korun, díky slevovému kódu tf692020 je však můžete získat s 15% slevou jen za 3390 korun.

Dnes nejčtenější

.