Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chcete si pořídit nový smartphone, tablet nebo chytré hodinky a zároveň při nákupu ušetřit? Máte ideální příležitost. Při koupi vybraných produktů Samsung teď u Mobil Pohotovosti získáte slevu 15 nebo 20 % – stačí jen v košíku zadat slevový kód a cena se okamžitě poníží. Speciální akce platí do vyprodání zásob, nejpozději však do konce tohoto měsíce.

Slevu 20 % si Samsung přichystal na vybrané smartphony a tablety, a to po zadání kódu SAMS20. Levnější jsou modely z oblíbené řady Galaxy A, kde za pozornost stojí především Galaxy A51 za 7 592 korun. V případě tabletů se sleva vztahuje na modely z řady Galaxy Tab S.

Slevový kód SAMS20 uplatníte na:

Po zadání kódu SAMS15 pak získáte 15% slevu, kterou můžete uplatnit při nákupu chytrých hodinek Samsung. V akci je model Active2 a sleva se vztahuje na obě velikosti i na všechny tři barevné varianty.

Slevový kód SAMS15 uplatníte na:

U Mobil Pohotovosti na vás při nákupu čekají ještě další benefity. K telefonům a tabletům získáte bonus na výkup, díky kterému je výměna starého zařízení za nové o poznání výhodnější. V případě hodinek pak můžete využít splátky bez jakéhokoli navýšení. A pokud si při výběru některého zařízení nebudete jisti, můžete se přímo v detailu produktu spojit skrze chat se Samsung specialistou, který vám se vším okamžitě poradí.

1520_794_Samsung_Galaxy_A51

Dnes nejčtenější

.