Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chcete si pořídit některý z vlajkových Samsungů Galaxy S23 nebo oblíbený Galaxy A54 a čekáte na co nejnižší cenu? Teď máte tu nejlepší příležitost. Mobil Pohotovost totiž extrémně zlevnila aktuálně nejoblíbenější Samsungy a dočasně je nabízí za absolutně nejnižší ceny na trhu. Třeba Galaxy S23 koupíte jen za těžko uvěřitelných 14 490 Kč a Galaxy A54 jen za 7 349 Kč, tedy za ceny, které byste u těchto modelů ještě před nedávnem hledali jen stěží.

Galaxy S23 od 14 490 Kč

Ať už pokukujete po Galaxy S23, Galaxy S23+ nebo po vrcholném Galaxy S23 Ultra, na mp.cz je ode dneška seženete za ty nejlepší ceny vůbec. Cenovky jsou na úplném minimu, podle Heuréky jedny z nejnižších na trhu. Mobil Pohotovost ale na všechny modely nabízí navíc speciální bonus 2 000 Kč, díky kterému se dostanete ještě hluboko pod hranici nejnižší ceny. A aby toho nebylo málo, k telefonu získáte zdarma prodlouženou záruku na 3 roky.

1520_794_Samsung_Galaxy_S23_S23_Ultra

Galaxy A54 od 7 394 Kč

To stejné platí i v případě Samsungu Galaxy A54, tedy nejoblíbenějšího modelu střední třídy, který se za cenu lehce přes 7 tisíc stává absolutně nejvýhodnější koupí v daném segmentu. I zde platí, že k telefonu získáte 3letou záruku jako dárek.

Abyste získali zmíněný bonus 2 000 Kč, stačí u Mobil Pohotovosti při/po koupi nového Samsung telefonu prodat jakýkoli starší smartphone (nebo tablet, chytré hodinky či MacBook). Bonus se vám automaticky přičte k výkupní ceně zařízení.

Dnes nejčtenější

.