Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká dvojice chytrých vah z dílny Xiaomi. Slevu získáte po zadání slevového kódu tfvaha do pole pro slevový kód. Ale pozor, platnost kódu je omezena na 5 využití. Nakupovat je tedy třeba rychle.

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Pokud sháníte chytrou osobní váhu s povedeným designem za super cenu, právě jste jí našli. Všechny tyto parametry totiž dokonale splňuje váha Mi Smart Scale 2 z dílny čínského Xiaomi. Spolehnout se u ní můžete nejen na dokonale přesné vážení, ale také na možnost propojení přes Bluetooth s vaším telefonem a následné zaznamenávání údajů o vaší hmotnosti do aplikace Mi Fit. Díky tomu si tak budete moci o své váze udělat z dlouhodobého hlediska velmi dobrý obrázek.

Běžná cena váhy je 690 korun, díky slevovému kódu tfvaha jí však můžete získat jen za 390 korun.

2

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Rádi byste dostali od váhy něco víc než jen vaší přesnou hmotnost? Pak je pro vás jako stvořené Mi Body Composition Scale 2 též z dílny Xiaomi. Ta vám totiž kromě hmotnosti prozradí i dalších 12 detailů o vašem těle včetně váhy vašich kostí, svalovou hmotou, obsahu vody v těle, viscelárním tukem a dalšími věcmi. I u ní navíc potěší skutečně povedený design, za který se nebudete muset v žádném případě stydět.

Běžná cena váhy je 889 korun, díky slevovému kódu tfvaha jí však můžete získat za 749 korun.

1

Dnes nejčtenější

.