Zavřít reklamu

Fanoušci herní konzole Xbox odpočítávají poslední týdny od spuštění prodejů jejích nových generací ve formě Xboxu Series S a X. Pokud se mezi ně řadíte i vy a čekání se vám zdá již proklatě dlouhé, máme pro vás tip na to, jak si jej velmi zajímavě zkrátit. Od 21. října do 9. listopadu totiž pořádá Alza ve spolupráci s Microsoftem 2. ročník populární herní akce Xbox Masters 2020, na které lze získat řadu zajímavých cen.

Letošní ročník turnaje bude věnován předplatné službě Xbox Game Pass, která nabízí nepřeberné množství skvělých herních titulů, které rozhodně stojí za zahrání. Soutěžící budou nejvíce zajímat tituly Forza Horizon 4, Sea of Thieves a Minecraft, jelikož právě v těch změří své síly. Čtvrtou disciplínou, ve které se soutěží, je lov achievementů napříč všemi dostupnými tituly. Dohromady se hraje o skvělé ceny například v podobě nového Xboxu Series X, smartphonu Samsung Galaxy S20 FE, herního monitoru Samsung Odyssey G7 32” či herní závodní sady Thrustmaster TS-XW.

Jelikož dnešní doba nepřeje pořádání veřejných akcí, proběhne celý turnaj v digitální podobě, což jinými slovy znamená, že si díky němu budete moci užít nepřeberné množství skvělé zábavy přímo ve svém obýváku či pokoji – tedy zkrátka z domova. A když k této zábavě navíc přičteme i možnost získání hodnotných cen, dostáváme parádní akci, na které by žádný fanoušek Xboxu neměl v žádném případě chybět. Je nicméně potřeba počítat s tím, že pro účast v turnaji je nutné být občanem ČR a mít alespoň 16 let.

Dnes nejčtenější

.