Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Šifrovací telefon TAG T1 používá vysoce modifikovaný, personalizovaný operačním systémem založeným na platformě Android 8.1. Jeho zabezpečení komplexně omezuje vektory útoků a poskytuje rozsáhlé funkce zabezpečení. Ovládání je snadné. Tento super chytrý telefon využívá silný kryptografický standard zaručující maximální, tedy neprolomitelnou ochranu. Mezi hlavní přednosti patří také blokování lokalizace a odposlechů, telefon umožňuje mazání paměti na dálku, chrání data před stažením a dokáže automaticky mazat šifrovaný obsah z úložiště při pokusu o neoprávněnou manipulaci. Telefon a jeho systém, úložiště i aplikace jsou chráněny trojitým heslem. Při spuštění se ověřuje integrita systému. Telefon s 5,5palcovým displejem má čtyřjádrový procesor 1,3 GHz a 3GB paměť RAM. Přední kamera má rozlišení 13 MPx, zadní 5 MPx. Vnitřní paměť nabízí 32 GB. TAG T1 je efektivní komunikační nástroj pro byznysmeny a všechny, kdo si cení svého soukromí.

tag-t1-1

„Používání běžného smartphonu ke služebním účelům je na jednu stranu pohodlné, ale na druhou stranu se pojí s velkým rizikem. Obsah hovorů může být snadno zachycen a monitorován. Stejně tak citlivá data uložená na telefonu,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Zabezpečení u telefonu TAG T1 je navrženo tak, aby znemožnilo zachycení komunikace, zajistilo blokování škodlivého software, zabránilo sledování uživatele a zajistilo bezpečí veškerých dat a informací v případě ztráty zařízení.“

Celá komunikace se prostřednictvím telefonu TAG T1 šifruje end-to-end na úrovni koncového zařízení, je přenášena pomocí nedešifrovatelných kanálů do cílového zařízení a lze ji číst jen a pouze autorizovaným příjemcem. Šifrovaný chat a hovory používají kryptografické protokoly Off-the-Record Messaging (OTR) a OMEMO pro obsluhu přímé komunikace a skupinových chatů pomocí algoritmu AES256. Pro šifrování hlasových a video hovorů (včetně skupinových) je využíván protokol zajišťující dohodu klíčů ZRTP.

Další předností telefonu TAG T1 je zcela bezpečný šifrovaný emailový klient. Ten využívá vylepšenou implementaci protokolu PGP s použitím 4096bitových klíčů. Tato komunikace je současnými počítači neprolomitelná.

TAG T1 nabízí několik vrstev zabezpečení před extrakcí souborů ze zařízení. Celá paměť je šifrovaná velmi silnými algoritmy, jejich čtení je v praxi nemožné. Všechny databáze jsou navíc šifrované silným heslem. Několikrát zadané nesprávné heslo způsobí automatické odstranění dat. Data mohou být navíc smazána na dálku.

Pro zabránění rizika sledování zařízení nebezpečnými aplikacemi nemá šifrovací telefon přístup ke službám Google. Data díky tomu nejsou sdílena mezi aplikacemi, to znemožňuje využití mechanismů data mining jinými programy.

Šifrovací telefon TAG T1 nabízí tři pracovní režimy:

Bezpečný režim (Secure Mode): zajistí navázání zabezpečené komunikace mezi uživateli a ochranu citlivých dat, umožňuje přístup do šifrovaného chatu, k telefonním hovorům, e-mailu a zabezpečenému datovému úložišti. Veškerá přenášená data jsou šifrována end-to-end za využití velmi silných šifrovacích algoritmů znemožňujících prolomení v rozumném čase i při použití superpočítačů; vestavěný správce hesel zabezpečí jejich uchovávání a pohodlný systém nápovědy.

TAG T1

Nouzový režim (Emergency center): zajistí okamžitý přístup k funkci ochrany dat – bleskové smazání celého úložiště nebo přechod do anonymního režimu

Anonymní režim: za určitých okolností je důležité skrýt skutečnost, že je používáno šifrovací zařízení, proto se v anonymním režimu zařízení maskuje jako standardní Android s běžnými aplikacemi, jako jsou WhatsApp nebo Instagram. Tento režim nepřitahuje pozornost ostatních osob.

Šifrovací telefon TAG T1 na český trh v zastoupení společnosti T.A.G. Consultation uvádí Spyshop24.cz. Telefon TAG T1 s vlastní SIM kartou zaručuje bezpečnou, bezplatnou a skrytou komunikaci ve více než 180 zemích. Uživatel je zcela anonymizován. Používání telefonu za hranicemi není spojeno s platbami za roaming. Absence smluv nebo registrace u lokálního operátora znamená, že s telefonem ani s kartou SIM není uživatel žádným způsobem spojován.

Cena a dostupnost

Šifrovací telefon TAG T1 dodává na český trh internetový obchod Spyshop24.cz a je dostupný je dostupný s licencí na 3, 6 nebo 12 měsíců. Po vypršení platnosti licence je možné ji prodloužit na další 1, 3, 6 nebo 12 měsíců. Cena začíná na 21 612 Kč za telefon T1 včetně 3měsíční licence.

Dnes nejčtenější

.