Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Návrat do školních lavic si můžete zpříjemnit všelijak. Třeba i novými sluchátky nebo chytrými hodinkami. Právě proto si Niceboy přichystal speciální slevu na více než 30 svých produktů. Získat ji můžete exkluzivně pouze u Mobil Pohotovosti, a to po zadání kódu niceboy20 v košíku. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější kousky.

Jednou z nejlákavějších koupí jsou Niceboy HIVE Beans za 799 Kč (běžně 999 Kč). Jedná se o bezdrátová sluchátka ve stylu AirPods, která jsou voděodolná, podporují autopárování, nabízí na svou cenu kvalitní zvukovou reprodukci díky podpoře kodeků AAC a SBC a zvládnou až 20 hodin přehrávání.

Díky slevovému kódu můžete také vůbec poprvé ve slevě koupit nové hodinky Niceboy X-Fit Watch 2 Lite, která vás po zadání kódu „niceboy20“ vyjdou jen na 799 Kč (běžně 999 Kč). I navzdory nízké ceně toho hodinky umí opravdu hodně, například i měřit okysličení krve, krevní tlak, přehrávat hudbu. Nechybí jim dokonce ani voděodolnost a na jedno nabízí vydrží úctyhodných 7 dní.

A z reproduktorů stojí za zmínku Niceboy RAZE 4 Origin za 952 Kč (běžně 1 190 Kč), který je poměrně skladný, ale nabídne pořádný výkon a dokonce i integrované FM rádio s anténou. Na jedno nabití vydrží 20 hodin a nebojí se ani vody díky stupni krytí IP67.

Niceboy_RAZE 4 ORIGIN

Dnes nejčtenější

.