Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Koloběžky KAABO jsou jedny z nejnadupanější elektrokoloběžek na světě. Nadstandardní parametry a kvalitní zpracování se nicméně odráží i na ceně, která je zcela logicky vyšší než v případě základních konkurenčních koloběžek. U Mobil Pohotovosti si však nově můžete pořídit KAABO koloběžku s označením „ROZBALENO“, při jejíž koupi ušetříte až 13 000 Kč. Jde přitom o plně funkční, nikdy nepoužité kousky, u kterých byla pouze otevřena krabice.

Rozbalená, nikdy nepoužitá, ale levnější až o 13 tisíc

KAABO koloběžky začátkem června výrazně zlevnily, v případě rozbalených kousků ale můžete ušetřit ještě dalších několik tisíc. Označení ROZBALENO přitom najdete u všech modelů koloběžek, takže na své si přijde skutečně každý. Nechybí nejlevnější Skywalker 8H jen za 14 990 Kč (běžně 18 990 Kč) nebo bestseller Mantis 10 Plus 2022 s výkonným 2000W motorem a dojezdem až 75 km za pouhých 34 990 Kč (běžně 39 990 Kč). Největší slevu ale najdete u nejnovějšího a absolutně nejvýkonnějšího modelu Wolf King GT Pro 2022, který je v rozbaleném stavu k mání za 86 990 Kč (běžně 99 990 Kč).

1520_794 KAABO Wolf King GT Pro

I s prémiovou zárukou

Rozbalených KAABO koloběžek je jen omezené množství, ale jejich koupě se mimořádně vyplatí. Nejenom, že jde o nikdy nepoužité a dokonce ani nesložené kousky s kompletním balením, ale navíc se na ně vztahuje i plnohodnotná prémiová záruka. To znamená, že servis v případě jakýchkoli komplikací u vás koloběžku vyzvedne a poté plně funkční a opravenou zase přiveze. A navíc i použitou KAABO koloběžku si můžete pořídit na splátky, takže vás může vyjít už na 376 Kč měsíčně.

Dnes nejčtenější

.