Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Nová klávesnice ORYX K700X PRO od značky Niceboy stojí svými funkcemi a kvalitou na vrcholu vlastní řady herních klávesnic. Zpracování v kompaktním designu bez numerického bloku ponechává větší prostor pro flexibilní pohyb myši. Klávesnice je osazena mechanickými spínači Gateron Brown a software ORYX umožňuje individuální nastavení maker a podsvícení.

niceboy oryx k700x pro 1

Kompaktní design bez numerické části pro efektivnější hru

Niceboy ORYX K700X PRO je navržena v populárním kompaktním designu bez numerického bloku, který se mezi hráči těší stále větší popularitě, protože ponechává větší prostor pro efektivnější pohyb myši. Na těle klávesnice najdete 68 nejpoužívanějších kláves s vysokým zdvihem včetně šipek a užitečné kolečko pro rychlé ovládání hlasitosti. Klávesnice má tuhý, robustní rám, který prodlužuje životnost a navíc podporuje dobrou stabilitu klávesnice na stole.

Okamžitá responzivita mechanických spínačů Gateron Brown

O rychlou a výraznou odezvu kláves při hře se postarají citlivé mechanické spínače Gateron Brown. Spínače garantují životnost více než 50 milionů stisknutí, takže během let užívání by neměly ztrácet nic ze své citlivosti. Bezproblémovou hru zajistí i klávesa Winlock, která zamezí nechtěnému vyskočení nabídky Windows. A funkce N-key rollover garantuje stoprocentní záznam každého stisknutí i při současném stisknutí více kláves najednou.

Makra i podsvícení ve vlastním softwaru ORYX

Software ORYX umožní pokročilé nastavení klávesnice. Uživatel si v něm může naprogramovat makra, ale i nastavit RGB podsvícení nebo dynamické efekty. Barevnost lze nastavit i pro jednotlivá tlačítka zvlášť, což přijde vhod zejména u akčnějších herních žánrů.

ORYX K700X PRO zakoupíte za 1999 Kč zde

Dnes nejčtenější

.