Zavřít reklamu

Doba letních dovolených se nezadržitelně blíží a s ní i plánování a přípravy. Až budete přemýšlet o tom, co si na cesty zabalit, určitě vám doporučujeme pořídit si s sebou také lékaře v mobilu. Aplikace MEDDI app vám nabízí bezplatné spojení s lékařem, ať jste kdekoliv. Stačí si ji zcela zdarma stáhnout do svého chytrého telefonu a mít tak jistotu, že v případě potřeby budete mít odborníka opravdu po ruce. Lékař vám totiž bude k dispozici doslova 24/7.

Klidná dovolená díky telemedicíně

Telemedicína zajišťuje zprostředkování lékařské péče na dálku v momentě, kdy ji potřebujete. Horečka,  bolení bříška u dětí nebo alergická reakce vás tak už nikdy a nikde nezaskočí. Spojte se s lékařem na dálku prostřednictvím plně zabezpečeného videohovoru nebo chatu a poraďte se, jak postupovat. V rámci aplikace MEDDI app vám lékař nejen poskytne konzultaci, ale doporučí vám také další postup nebo návštěvu odborníka, navrhne medikaci, vystaví eRecept a plnohodnotnou lékařskou zprávu. A to vše, ať jste kdekoliv, třeba i na dovolené v zahraničí.

Jednoduché a okamžité řešení akutních potíží

MEDDI app v současné době garantuje spojení s lékařem do 30 minut, průměrná odezva je ale pouhých 6 minut. Stáhněte si aplikaci zcela zdarma a mějte ji doslova na dosah ruky pro případ, kdy potřebujete spojit s lékařem hned. Funguje 24/7 a jednou za rok můžete využít bezplatnou službu pohotovosti a lékaře. V případě potřeby vám lékař zašle eRecept v rámci celé Evropy.

Kromě naléhavých situací vám telemedicína také umožňuje vyřizovat administrativní úkony bez potřeby návštěvy ordinace. A to ušetří čas jak vám, tak vašemu lékaři a sestřičkám. V aplikaci si také můžete ukládat veškerou zdravotní dokumentaci a podle vlastního výběru ji v případě potřeby sdílet s vybranými lékaři. V rámci jedné aplikace také můžete spravovat zdravotní stav vašich dětí nebo celé rodiny. Stačí zvolit si předplatné MEDDI Elite Family, které platí pro celou rodinu a nabízí neomezený počet konzultací s lékařem.

Krevní tlak si změříte mobilem

Vysoký krevní tlak trápí značnou část české populace, ale i pro tento případ nabízí MEDDI app snadné a praktické řešení. V rámci aplikace je možné jednou za rok využít funkci BioScan, která vám spolehlivě změří krevní tlak s pomocí kameryvašeho mobilního telefonu. V rámci základní verze aplikace MEDDI je jedno měření a jedna konzultace s lékařem zdarma. Pro ty, které zajímají pravidelné nebo opakované služby jsou k dispozici balíčky MEDDI Elite nebo MEDDI Elite Family.

 Více informací se dozvíte zde

Dnes nejčtenější

.