Zavřít reklamu

Chytré hodinky Gear Sport a sportovní náramek Gear Fit2 Pro od Samsungu jsou na trhu už pár měsíců, a tak si jihokorejský gigant na ně přichystal zajímavou akci. Stačí, když zákazník přinese jakékoli staré náramkové hodinky a dostane na jeden z výše uvedených produktů dle vlastního výběru okamžitou slevu.

Přinést můžete skutečně jakékoli staré náramkové hodinky. Mohou být mechanické, elektronické, funkční a klidně i nefunkční. Jedinou podmínkou je, že hodinky musíte zanést buďto do značkové prodejny Samsung v Praze, Brně, Olomouci či Hradci Králové, nebo do jakékoli prodejny Alza. Následně získáte okamžitou slevu 1500 Kč na chytré sportovní hodinky Gear Sport a 1 000 Kč na chytrý náramek Gear Fit2 Pro. Akce platí do 30. 4. 2018 nebo do vyprodání zásob.

Jak slevu získat:

  1. Na e-shopu Alza.cz si při nákupu hodinek Gear Sport nebo náramku Gear Fit2 Pro vyberte osobní převzetí na prodejně a platbu hotově/kartou při převzetí.
  2. Po vložení do virtuálního košíku na webu zůstane původní, nezlevněná cena.
  3. Při převzetí zboží na výdejním místě zároveň předejte prodavači i starý kus, na který se akce šrotovné Samsung vztahuje.
  4. Prodejce vám odečte cenu přímo na prodejně.
  5. Nový fitness náramek nebo hodinky jsou vaše.
1903-srotovne-gearsport-gearfit2-1410x410

Související články

Dnes nejčtenější

.