Zavřít reklamu

Komerční sdělení: S bezdrátovými sluchátky se v posledních letech doslova roztrhl pytel a se svou troškou do mlýna přispěl i Samsung. Ten minulý rok představil například sluchátka U Flex, která můžete pohodlně nosit za krkem. A právě ve stylu těchto sluchátek představilo svůj model také Xiaomi, avšak s tím rozdílem, že jsou podstatně levnější. Naši čtenáři si je navíc díky speciálnímu kupónu mohou objednat se slevou.

Xiaomi LYXQEJ01JY jsou bezdrátová sluchátka s ergonomickým designem, která si pověsíte za krk a tudíž s nimi můžete i snadno sportovat. Zároveň jsou extrémně lehká, jelikož jejich hmotnost činí pouze 40 gramů. Samotné pecky jsou magnetické, a tak je můžete k sobě spojit, aby vám sluchátka nesklouzla z krku.

Na kabelu se nachází baterie o kapacitě 137 mAh, která zajistí až 8 hodin přehrávání hudby, nebo až 10 hodin volání. Opětovné dobití trvá přibližně 2 hodiny. Sluchátka disponují také mikrofonem, který je na kabelu umístěn vedle tlačítek pro ovládání přehrávání a hlasitosti. V balení kromě sluchátek najdete také microUSB kabel a 3 páry vyměnitelných gumových špuntů.

Sleva platí pouze pro 50 prvních kusů. Poštovné do České republiky je zcela zdarma. Při přepravě nebudete platit daň ani clo, Gearbest uhradí poplatky za vás.

Xiaomi LYXQEJ01JY headphones FB

Související články

Dnes nejčtenější

.