Zavřít reklamu

Hledáte program, který vám v případě selhání systému obnoví soubory? Hledáte program, který vás zachrání v případě chtěného nebo nechtěného smazání dat? Nebo jste dokonce pokročilý uživatel Androidu, kterému nejsou cizí pojmy jako například root, Custom OS, odemčení bootloaderu – v tomto případě se občas něco nepovede, což může vést k tomu, že ztratíte vaše data. Pokud jste si alespoň v jednom z těchto případů odpověděli kladně, tak zbystřete. V dnešní recenzi se totiž podíváme na program MobiSaver od společnosti EaseUS. MobiSaver pro Android je jednoduše řečeno program, který vám pomůže při obnově ztracených dat na vašem zařízení. Ať už s vaším zařízením provedete cokoliv, v případě ztráty dat se vám MobiSaver pokusí vždy pomoct. MobiSaver je ve své třídě „obnovovacích“ programů jeden z nejlepších a nejjednodušších na používání. Díky MobiSaveru můžete z poškozeného Androidího zařízení obnovit téměř veškeré typy dat – tzn. kontakty, SMS, fotky, videa, hudbu dokumenty a další. Pokud vás MobiSaver zaujal, určitě čtěte další odstavce, ve kterých se blíže podíváme na některé z jeho předností a funkcí.

Obnova ztracených dat

MobiSaver pro Android je, jak už jsem psal výše, jeden z nejlepších programů ve své kategorii. Dokáže obnovit SMS, kontakty, video, hudbu, fotky a další soubory v případě, že se s vaším zařízením něco stane. No a v jakých případech vám MobiSaver pomůže? Existuje více scénářů – problémy s operačním systémem, kdy dojde k jeho celkovému zhroucení (například vlivem viru), taktéž se můžou objevit chyby v případě rootování, kdy se root například nepovede a z vašeho zařízení se stane tzv. „brick“. Mezi další případ patří špatné zacházení se zařízením, kdy například v případě výměny některého z komponentů omylem něco poškodíte. Poté je tady možnost, že jste něco ze zařízení odstranili nechtěně – bohužel, i to se stává. Není to ale nic, s čím by si MobiSaver neporadil – stačí zařízení napíchnout k počítači a data obnovit. Scénářů, kdy o svá data můžete přijít, je samozřejmě více, každopádně jsem se v tomto odstavci pokusil vypsat ty nejčastější.

easeus_mobisaver_scenario

Jaký je MobiSaver?

Jednoduchý, rychlý, bezpečný. To jsou slova, která MobiSaver definují nejlépe. MobiSaver je velice „mocný“, jelikož toho dokáže opravdu mnoho. To ale neznamená, že by byl kvůli tomuto faktoru program složitý – ba naopak. Program má velice jednoduché a intuitivní uživatelské prostředí, které vám dovolí zachránit ztracená data ve třech jednoduchých krocích, o kterých si povíme více v dalším odstavci. Superrychlost je další vlastnost, kterou program disponuje – rozpoznání jakéhokoliv (i poškozeného) zařízení není pro MobiSaver žádný problém. Program sám o sobě se neseká a nemusíte zbytečně na nic čekat. Co se týče bezpečnosti – MobiSaver v žádném případě nikam neodesílá vaše data. Nemusíte se tedy bát, že by někdo z třetí strany měl v ruce vaše soukromí. Poslední věc, kterou v tomto odstavci zmíním, je doživotní aktualizace programu zdarma. V případě, že si MobiSaver rozhodnete za $39.95 koupit, získáte vše z tohoto odstavce a k tomu bezplatné aktualizace do konce života.

easeus_mobisaver_prednosti

Tři kroky pro ovládnutí programu

Abyste se naučili používat MobiSaver, stačí vám k tomu pouze tři kroky. První zvládne každý – pomocí USB připojíme zařízení k počítači. Po rozpoznání zařízení stačí v programu stisknout tlačítko pro spuštění skenování a vyčkat na dokončení skenu. Poté se na obrazovce objeví soubory, které se dají obnovit. Tento proces zvládne doopravdy každý, není to nic těžkého.

Tip: v případě, že budete obnovovat data, rozhodně si je prvně uložte do počítače a nikoliv zpět do zařízení. Měli byste se ujistit, že je zařízení plně funkční, a až poté do něj data vložit zpět. Taktéž se při provádění skenu ujistěte, že je zařízení nabité alespoň z 20 %.

Obnovení nejen z interní paměti

Pokud používáte zařízení, které mimo interní paměti disponuje také možností rozšíření pomocí SD karty, nezoufejte. I v případě, že jste omylem smazali data z SD karty, tak vám MobiSaver pomůže. MobiSaver totiž uživateli umožňuje obnovit data nejen z interní paměti telefonu, ale taktéž z SD karty, která byla v zařízení vložená. Pokud jste měli opravdu špatný den a povedlo se vám chtěně či nectěně smazat data jak z interní paměti, tak z připojené SD karty, můžete je pomocí MobiSaveru jednoduše obnovit.

easeus_mobisaver_uloziste

Podpora zařízení

MobiSaver od EaseUS podporuje veškerá zařízení, která disponují operačním systémem Android. Nemusíte se tudíž bát, že by zrovna vaše zařízení nebylo ze strany MobiSaveru podporováno. Největší společnosti a operační systémy, které MobiSaver „zvládá“, najdete vyobrazeny na obrázku níže. I v případě, že máte starší Android zařízení, které má i starý systém (např. 2.3 apod.), není třeba se obávat. MobiSaver zvládá veškeré verze operačního systému Android.

easeus_mobisaver_spolecnosti

Závěr

Pokud hledáte program, který vám v mnohých případech zachrání cenná data, tak je MobiSaver přímo pro vás. Jednoduché uživatelské rozhraní a jeho rychlost vás určitě nadchne. Díky tomu, že program vyvíjí celosvětově známá společnost EaseUS, nemusíte se bát, že by něco nefungovalo. Společnost EaseUS si nemůže dovolit, aby nějaký z jejich široké škály programů nefungoval a přes to nejede vlak. Myslím si, že veškeré přednosti programu, ať už to je jeho jednoduchost a rychlost či možnost obnovení jak z interní, tak z externí paměti, kvalitu programu jen a jen podtrhuje. Myslím si, že MobiSaver stojí za to a měl by být součástí každého, kdo se bojí o svá data.

easeus_mobisaver_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.