Zavřít reklamu

Představení nových chytrých hodinek Gear S4 a tabletu Galaxy Tab S4 z dílny jihokorejského giganta je nejspíš za rohem. Přesto se ale ukážou o něco později, než se původně předpokládalo. Tvrdí to alespoň čerstvé zprávy, které vyvrací tvrzení z minulých týdnů, že Samsung tyto produkty představí již na začátku srpna společně s novým Galaxy Note9.

Podle nových zpráv to vypadá, že se Samsung rozmyslel a v New Yorku na začátku srpna ukáže jen Note9 a popřípadě pár doplňků k němu. Tablet a hodinky si pak svou premiéru odbudou zhruba za měsíc na veletrhu IFA 2018, který se koná na přelomu srpna a září. Toto rozhodnutí by nebylo žádným velkým překvapením, jelikož se Samsung v minulosti odhodlal své smartwatch představovat právě tam, takže by de facto jen navázal na tradici.

O obou chystaných produktech jsme vás na našem webu již několikrát informovali, takže je jejich detailní rozbor nejspíš poměrně zbytečný. U Galaxy Tab S4 se dočkáme 10,5” displeje s užšími rámečky, kvůli čemuž zmizelo fyzické tlačítko Domů. V Tabletu by měl tepat procesor Qualcomm Snapdragon 835 se 4 GB RAM paměti. Co se pak týče Gear S4, u těch bychom se měli dočkat o poznání větší baterie. Další detaily o smartwatch jsou však bohužel v tuto chvíli neznámé. 

Uvidíme, s čím na nás tedy Samsung nakonec vyrukuje a zda jsou předpovědi o chystaných produktech skutečné. O jejich představení vás ale budeme samozřejmě ihned informovat, aby vám o nich neutekl žádný detail. 

gear s4 03

Související články

Dnes nejčtenější

.