Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud bydlíte ve větším městě, dbáte na své zdraví nebo na zdraví svých blízkých a dětí, pak by měla být součástí vaší domácnosti i čistička vzduchu. Jednou takovou je i Xiaomi Smart Air Purifier, což je chytrá čistička vzduchu, kterou můžete spárovat se svým smartphonem a sledovat všechny potřebné údaje a nastavení v aplikaci na displeji telefonu. Dobrou zprávou je, že právě tuto čističku můžete nyní zakoupit jen za $99,99 (přibližně 2 176 Kč), což je aktuálně vůbec nejnižší cena na trhu.

Chytrá domácí čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier zvládne ve standardním módu za jednu hodinu vyčistit až 330 kubických metrů vzduchu v oblasti o rozmezí od 23,1 do 39,6 metrů čtverečních. Ve výkonnějším super módu pak zvládá pročistit až 380 kubických metrů vzduchu na 27,2 až 46,6 metrů čtverečních. Čistička v reálném čase monitoruje kvalitu ovzduší a díky tomu tak automaticky přizpůsobí svůj výkon. Kromě automatického režimu je možné také nastavit režim spánku, výkonný režim nebo nastavit automatické spuštění v danou hodinu.

Díky kvalitnímu třívrstvému filtru je čistička schopná vzduch v místnosti zbavit 99,9 % pevných prachových částic menších než 2,5 μm (PM2.5), formaldehydů, kouře a dalších nečistot. Filtr je potřeba vyměnit jednou za 3-6 měsíců a jeho obměna je velice jednoduchá. Čistička je tak vhodná například do dětského či obývacího pokoje, kuchyně či dokonce do ložnice pro kvalitnější spánek.

Výhodou také je, že čističku Xiaomi Smart Air Purifier lze spárovat s chytrým telefon. V aplikaci Mi Smart Home, která je dostupná pro Android i iOS, lze tak sledovat aktuální kvalitu ovzduší, nastavený režim a konfigurovat veškeré nastavení čističky. Díky spárování budete také do aplikace dostávat případná upozornění.

Jedná se o nejnižší cenu na trhu. Sleva se vztahuje jen na omezený počet kusů. Poštovné do České republiky je v případě Priority Line zcela zdarma a daň ani clo při přepravě neplatíte.

Xiaomi Mi Air Purifier 11

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.