Zavřít reklamu

Samsung se rozhodl zakomponovat tlačítko Bixby také na smartphony střední třídy. Světlo světa spatřily snímky přístroje Galaxy A9 Star, které zveřejnila Tchajwanská certifikační autorita pro bezdrátovou komunikaci (NCC), přičemž ze snímků je patrné, že zařízení disponuje tlačítkem Bixby. Doposud Samsung tlačítko nabízel pouze u vlajkových lodí.

Vidět můžete na obrázcích Galaxy A9 Star ze všech stran, ba dokonce navíc ještě i příslušenství, které je součástí balení jako nabíječku, USB kabel a sluchátka.

Samsung sáhl po méně kvalitnějších sluchátkách, což je opravdu škoda. Raději mohl k telefonu přibalit sluchátka, která dodává s Galaxy S9 a Galaxy S9+. Pravděpodobně si myslel, že když Galaxy A9 Star dostal podporu Dolby Atmos, může přibalit levnější sluchátka. Ovšem dobrou zprávou je, že nabíječka podporuje rychlonabíjení, a tak baterii o kapacitě 3 700 mAh nabijete poměrně rychle. Smartphone nabízí také port USB-C, což například modely Galaxy A6 a Galaxy A6+ nemají.

Galaxy A9 Star má 6,28palcový Full HD Super AMOLED Infinity displej, 4 GB RAM, 64GB vnitřní úložiště a duální zadní kameru. Primární čip má 24 megapixelů a sekundární 16 megapixelů. Přední kamera je vybavena čipem s 16 megapixely. Zařízení poběží na Androidu 8.0 Oreo. Prozatím však nevíme, na kolik přesně vyjde.

Galaxy S9 for China

Dnes nejčtenější

.