Zavřít reklamu

Samsung momentálně pracuje na smartphonu, k němuž se dostanou prozatím pouze zákazníci z Číny. Společnost plánuje uvést na čínský trh, kde musí čelit obrovské konkurenci ze strany domácích výrobců, přístroj zvaný Galaxy A9 Star pyšnící se vymakanější přední i zadní kamerou. V posledních několika týdnech vyplula na povrch spousta informací o připravovaném zařízení. Ovšem tentokrát máme v rukách plakát.

Sice plakát zobrazuje očekávaný Galaxy A9 Star, nicméně zároveň prozradil, že Samsung chystá pro čínský trh ještě jednu novinku, a to Galaxy A9 Star Lite, což je v podstatě čínský ekvivalent pro Galaxy A6.

Z plakátu nejde příliš dobře rozeznat, jak přesně zařízení vypadá, ale zdá se, že se jedná pouze o přejmenovaný model Galaxy A6. I když Galaxy A9 Star Lite může dostat nějaký drobný upgrade, například lepší RAM a větší úložiště, ale to je ve hvězdách.

Plakát potvrzuje, že Galaxy A9 Star dostane přední fotoaparát s 24megapixelovým čipem. Je tedy zřejmé, že odhalení smartphonu je na spadnutí. Galaxy A9 Star by se měl objevit i na dalších jihoasijských trzích, pravděpodobně na těch, kde se neprodávají Galaxy A6+.

galaxy a9 star fb
galaxy-a9-star-FB

Dnes nejčtenější

.