Zavřít reklamu

Samsung v posledních několika měsících pracoval na několika cenově dostupných smartphonů, mezi nimiž byl také Galaxy J4. Jihokorejský gigant minulý týden na tiskové konferenci v Indii oficiálně představil modely Galaxy J8, Galaxy J6, Galaxy A6 a Galaxy A6+, nicméně o Galaxy J4 se vůbec nezmínil. I přesto přístroj začal na indickém trhu v tichosti prodávat skrze maloobchodní partnery.

Galaxy J4 se už objevil na webové stránce Samsung Pakistan v minulém týdnu, čímž Samsung odhalil veškeré podrobnosti o zařízení. Před několika dny dokonce jeden online prodejce na Ukrajině zahájil předobjednávky na Galaxy J4, takže je zřejmé, že se brzy dostane do rukou i ukrajinským zájemcům.

Jeden indický prodejce uvedl, že Galaxy J4 se začal prodávat v zemi. Prodejce dokonce na Twitteru zveřejnil fotku krabice od smartphonu, aby bylo jeho tvrzení uvěřitelné.

Jak už jsme několikrát uvedli, Galaxy J4 disponuje 5,5palcovým HD Super AMOLED displejem s poměrem stran 16:9. Uvnitř přístroje se nachází procesor Exynos 7570 s 2 GB RAM a 16GB vnitřním úložištěm. Dále je telefon vybaven zadním fotoaparátem, jehož čip má 13 megapixelů, a předním fotoaparátem, jehož čip má 5 megapixelů. O výdrž se postará 3 000mAh baterie.

Galaxy J4 poběží na Androidu 8.0 Oreo. Prodejce prozradil také cenu, která je stanovena na 148 dolarů.

galaxy j4 fb

Související články

Dnes nejčtenější

.