Zavřít reklamu

Samsung příští týden představí smartphony střední třídy Galaxy J4 a Galaxy J6. Doposud jsme se o zařízeních dozvěděli poměrně dost zajímavých informací. Dokonce se objevily i fotografie přístroje Galaxy J6, které potvrdily, že dostane plochý Infinity displej.

V minulém týdnu se na internet dostala uživatelská příručka ke Galaxy J4, která nám například prozradila to, že telefon bude mít odnímatelný zadní kryt, a tak si uživatelé budou moci vyměnit baterii. Světlo světa spatřila i uživatelská příručka ke Galaxy J6, ve které je uvedeno nejen to, co jsme věděli, ale i něco nového. Galaxy J6 má například mít systém pro rozpoznávání obličeje a audio Dolby Atmos. Odhaleno bylo i to, kdy přesně Samsung začne smartphony prodávat.

Uniklé fotky očekávaného Galaxy J6:

Uživatelská příručka ke Galaxy J6

Jak jsme už zmínili výše, Galaxy J4 má odnímatelná plastová záda, díky nimž mohou majitelé vyměnit baterii. Galaxy J6 však tuto možnost nenabízí. Přístroj má 5,6palcový Infinity displej a 3 000mAh baterii. Z příručky vyplývá, že jednou z novinek telefonu je funkce rozpoznávání obličeje. Samsung tak přinesl danou funkci i do smartphonů střední třídy. Telefon také nabídne audio Dolby Atmos, přičemž danou funkci lze nastavovat přes nastavení zvuků a vibrací.

Datum zahájení prodeje Galaxy J6

Samsung začne prodávat Galaxy J6 prozatím pouze v Indii. Představení se odehraje na události, která se uskuteční 21. května. Zdá se, že následující den, tedy 22. května, se dostane Galaxy J6 se svým kolegou Galaxy J4 do prodeje. Prozatím však není jasné, kdy jihokorejský gigant rozšíří smartphony na další trhy.

galaxy j6 fb

Dnes nejčtenější

.