Zavřít reklamu

Samsung chystá další dva modely z řady Galaxy J, a to konkrétně Galaxy J4 a Galaxy J6, o nichž jsme vás už několikrát informovali. Dokonce se obě zařízení objevily nedávno omylem na oficiálních stránkách jihokorejského giganta, což naznačuje, že odhalení smartphonů střední třídy se skutečně blíží. Doposud jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací o chystaných přístrojích, ovšem na povrch vypluly ještě další specifikace Galaxy J6 a Galaxy J4.

Specifikace Galaxy J6

První se podíváme na Galaxy J6. Smartphone by měl disponovat Infinity displejem, což potvrdila i certifikace od FCC. Jednat by se mělo konkrétně o AMOLED panel o rozměru 5,6 palců. Přestože netušíme, jaké rozlišení nabídne, doufáme, že nebude vyšší než HD+, tedy 1 480 × 720 pixelů. Důvod je, že Galaxy J6 bude poháněn osmijádrovým procesorem Exynos 7870 taktovaným na 1,6 GHz, přičemž práce na displeji s vyšším rozlišením by nebyla tak plynulá, protože procesor by to nezvládal.

Galaxy J6 by měl dále nabídnout 2 GB, 3 GB či 4 GB paměti RAM, 32GB či 64GB interní úložiště, které však bude možné rozšířit o microSD kartu, 13megapixelový zadní fotoaparát a 8megapixelový přední fotoaparát. Záda by měla být zdobena čtečkou otisků prstů. Přístroj by měl ještě dostat podporu LTE Cat.4, dva sloty pro SIM karty a 3 000mAh baterii. Všechno by se mělo nacházet uvnitř kovového těla. Ještě něco k systému, poběží na Androidu 8.0 Oreo.

Specifikace Galaxy J4

Jestliže vás Galaxy J6 příliš nezaujal, zřejmě vás nezaujme ani Galaxy J4 s 5,5palcovým displejem, jehož rozlišení by se mělo zastavit na 730p. Prozatím však není zřejmé, zda se bude jednat o nějaký druh LCD displeje, nebo o Super AMOLED displej. Uvnitř telefonu by se měl nacházet čtyřjádrový procesor Exynos 7570 s frekvencí 1,4 GHz a 2 GB či 3 GB paměti RAM, což záleží na konkrétním trhu. V zadní části by měl být 13megapixelový fotoaparát a v zadní části 5megapixelový fotoaparát. Baterie by měla být stejně jako u Galaxy J6 o velikosti 3 000 mAh. Samozřejmostí by měly být dva sloty pro SIM karty, LTE a Android 8.0 Oreo.

Prozatím nevíme, kdy oficiálně smartphony spatří světlo světa. Samsung nedávno odhalil Galaxy A6  a Galaxy A6+, ale podle všeho je jen otázkou času, kdy se na trh dostanou i Galaxy J6 a Galaxy J4.  

Galaxy J4 FB

Související články

Dnes nejčtenější

.