Zavřít reklamu

Samsung v letošním roce představí Galaxy Tab S4, prozatím však nevíme přesné datum odhalení připravovaného tabletu. Ovšem na povrch už prosakují podrobnosti o tom, co by měla další generace tabletu jihokorejského giganta nabídnout.

Po internetu se začala šířit fotografie údajného Galaxy Tab S4. Podle všeho by mělo zařízení disponovat skenerem duhovky a mělo by získat i podporu platformy DeX, prostřednictvím které můžete připojit prozatím jen telefony Galaxy S8/S8+, Note8 a S9/S9+ k monitoru, klávesnici a myši, abyste s ním mohli pracovat jako s plnohodnotným počítačem.

Galaxy Tab S4 poběží na Androidu 8.1 Oreo. Dostane 10,5palcový displej s poměrem stran 16:10 a virtuálním domovským tlačítkem, které však nebude citlivé na tlak jako na vlajkových lodích Samsungu. Tablet by měl v neposlední řadě nabídnout čtyřkanálový zvuk z AKG Dolby Surround. Uvnitř novinky pak najdeme procesor Snapdragon 835 se 4 GB RAM a 64GB vnitřní úložiště. Záda bude zdobit 13megapixelový fotoaparát a v přední části se bude vyjímat 8megapixelová kamera .

Samsung ještě neprozradil, kdy by měl Galaxy Tab S4 spatřit světlo světa, nicméně poslední zprávy naznačují, že by měl tablet představit po boku Galaxy Note9 začátkem srpna.

Dnes nejčtenější

Další články