Zavřít reklamu

Samsung poměrně dlouho pracuje na skládacím smartphonu. Před třemi lety prosákly na povrch informace o skládacím zařízení zvaném Project Valley, nicméně Samsung se nikdy neodhodlal k tomu, aby ojedinělý smartphone vypustil do světa. Před několika dny se na internetu objevily fotografie telefonu z daného projektu, z nichž je patrné, proč se nakonec Samsung rozhodl, že zařízení na trh neuvede.

Jak můžete vidět na fotografiích v galerii níže, původní skládací telefon od Samsungu byl v podstatě běžným smartphonem, k němuž byl připojen ještě další displej, který se dal sklopit. I když by si přístroj získal poměrně velkou pozornost, protože žádná jiná společnost v té době nic podobného neměla, nakonec se Samsung rozhodl, že skládací telefon nevydá jen proto, aby se stal první značkou na trhu, která má v nabídce skládací smartphone. To však neznamená, že by nebyl tento raný prototyp důležitý.

Spekuluje se o tom, že skládací smartphone by měl vyjít na necelé 2 000 dolarů. Během tří let získal Samsung spoustu patentů, například i na uživatelské rozhraní pro takové zařízení, a tak je zřejmé, že design skládacího telefonu bude modernější a propracovanější než ten před několika lety.

samsung-project-valley-FB

 

Dnes nejčtenější

.