Zavřít reklamu

Poté, co Samsung nedávno představil svou poslední vlajkovou loď pro tento rok a to model Galaxy Note9, začaly se opět všechny oči upínat k blížícímu se představení nové generace modelu Galaxy S, který by měl tentokrát dorazit již s číslovkou 10. “Es desítka” by se měla světu podle spekulací ukázat klasicky na začátku příštího roku na donést velmi zajímavé revoluční prvky, které jsme doposud u žádného jiného smartphonu od Samsungu a v některých případech ani u konkurence neviděli. 

Pokud po S10 lačníte, nejspíš od něj očekáváte trojitý fotoaparát pro dokonalé fotografie, 3D sken obličeje či čtečku otisků prstů v displeji. Hovoří se též, že Samsung úplně smaže horní a spodní rámeček a displej tak roztáhne prakticky přes celou přední stranu bez veškerých rušivých elementů. Novinka by též měla podporovat 5G sítě, což ale takové překvapení nejspíš nebude. Čínský leaker Ice Universe, který se v minulosti ukázal jako velmi solidní zdroj informací, nám pak na svém Twitteru přiblížil i to, na jaké barevné varianty bychom se mohli těšit.

Samsung Galaxy S10 bude výroční telefon a přesně tak k němu bude podle všeho jihokorejský gigant přistupovat i co se barevných variant týče. V těch by se totiž mělo promítnout celé spektrum těch, které zákazníci již znají z dřívějších modelů a byly mezi nimi velmi oblíbené. Jediná barva, kterou by měla “es desítka” sdílet s novým Note9, je černá. Ostatní pak budou vycházet z dřívějška. Dočkat bychom se tak prý měli například zelené, kterou si můžete pamatovat z modelů Galaxy S6. Dorazí ale i bílá, stříbrná či růžová. 

Samozřejmě je možné i to, že tato pětice barev je jen začátkem a po vypuštění modelu Samsung pár nových odstínů přidá. Ostatně, přesně to má ve zvyku již pěkných pár let. Pokud by ale skutečně zvolil barvy, které měly v minulosti u uživatelů velký úspěch, určitě by je potěšil a donutil je zavzpomínat na staré dobré časy s modely Galaxy po jejich boku. Do představení modelu je ale ještě stále spousta času. Snad se nám tedy mnoho informací objasní daleko více. 

Dnes nejčtenější

.