Zavřít reklamu

Příchod skládacího smartphonu z dílny jihokorejského giganta se nezadržitelně blíží a natěšenost mnohých z nás čím dál více roste. Tomu dopomáhá i šéf mobilní divize Samsungu D.J. Koh, který v posledních týdnech právě na téma skládacího smartphonu několikrát zabrousil, přičemž naposledy si pár upřesňujících poznámek neodpustil při představení nového smartphonu Galaxy A9. Co tedy o blížící se revoluci prozradil?

Podle Koha se mohou zákaznicí těšit na možnost využívat smartphone jako tablet se spoustou multitaskingu. Z tabletu ale půjde díky ohebnosti velmi jednoduše opět vytvořit kompaktní smartphone. Samsung pak vyvrací i všechna tvrzení o tom, že se novinkou snaží mezi výrobci smartphonů jen zviditelnit a po představení limitovaného množství kusů tato bublina praskne. Podle Koha totiž bude telefon k dispozici po celém světě. Ani jeho výroba by pak neměla být po pár měsících přerušena, čímž by telefon pomalu upadl v zapomnění. 

Že by mohl skládací smartphone neuspět se podle všeho Samsung příliš nestrachuje. Podle slov jeho šéfa je totiž nyní zcela evidentní, že zákazníci lační po velkých displejích. Skvělým příkladem je například iPhone XS Max, Pixel 3 XL či Note9 od Samsungu. A právě obrovský skládací displej smartphone nabídne, čímž zákazníky zaujme. 

Snad se tedy podaří všechny vize Samsungu uskutečnit a ukáže nám za pár týdnů či měsíců telefon, ze kterého si tak říkajíc sedneme na zadek. Jistá dávka revolucí by totiž dnešnímu mobilnímu světu rozhodně slušela. 

Samsung’s-Foldable-Phone-FB
Samsung’s-Foldable-Phone-FB

Dnes nejčtenější

.