Zavřít reklamu

Spolu s tím, jak se blíží datum akce Samsung Unpacked, se množí také spekulace a dohady, týkající se zařízení, která zde mají být představena. Mezi nimi je i nový skládací smartphone značky Samsung. Před několika týdny zveřejnily některé servery teorie o tom, že by Samsung měl pro flexibilní displej svého ohebného smartphonu použít ultratenké sklo namísto průhledné polyimidové vrstvy. Tim by se mělo docílit hladšího displeje s plošším povrchem. Jaké další předpovědi se pojí s připravovaným ohebným smartphonem od Samsungu?

Proslýchá se, že letošní generace skládacího smartphonu od Samsungu by měla být opatřena baterií s kapacitou 3300 mAh a osazena procesorem Snapdragon 855 SoC. Některé verze ale v souvislosti s baterií uvádějí, že by telefon měl být vybaven ještě sekundární baterií s kapacitou 900 mAh. Co se displeje týče, ten by měl být kromě zmíněného ultratenkého skla opatřen ještě dodatečnou vrstvou speciální plastu pro ještě lepší ochranu. Díky tomu by mělo také stoupnout skóre opravitelnosti telefonu – v případě některých druhů poškození by totiž teoreticky měla stačit pouze výměna vrchní vrstvy namísto kompletního displeje.

Právě displej prvního Galaxy Fold byl se svou křehkostí častým cílem kritiky. Je tedy logické, že Samsung bude chtít u druhé generace provést taková opatření, která poškození i příliš rychlému opotřebení displeje smartphonu co nejlépe zabrání. Konkrétní detaily o baterii, procesoru, displeji a dalším vybavení a vlastnostech připravovaného skládacího smartphonu se nicméně s konečnou platností dozvíme až v rámci akčce Unpacked, která je pro letošní rok naplánovaná na 11. února.

GALAXY Fold 2 Renders Fan 2
Zdroj

Dnes nejčtenější

.