Zavřít reklamu

Od představení nové generace prémiového modelu Galaxy z dílny Samsungu nás sice dělí ještě několik měsíců, už nyní mají však někteří leakeři jasno v tom, jak bude novinka vypadat. Se svou troškou do mlýna přispěl i leaker Benjamin Geskin, který je znám především díky odhalování tajemství chystaných iPhonů a iPadů. Jelikož jsou však letos již všechny produkty od Applu představeny, zaměřil se Ben i jiným směrem.

Dřívější koncepty modelu Galaxy S10:

Geskin na svém Twitteru sdílel velmi pěkný koncept modelu Galaxy S10 s tím, že právě takto by měl model dle něj vypadat. Jak můžete na obrázku sami vidět, horní rámeček displeje se dočkal výrazného zúžení a přední kamera se skryla do nenápadného otvoru v displeji. Spodní stranu ale dále „zdobí“ poměrně široký spodní rámeček.

Dq3LKqoXQAE7HpN.jpg-large

Co se týče dalších detailů o telefonu, ty Geskin nesdělil. Podle dostupných úniků informací se ale můžeme těšit na velmi výkonný telefon s integrovanou čtečkou otisků prstů v displeji či trojitým fotoaparátem na zádech minimálně u jedné verze Galaxy S10. Spekulovalo se též o 3D skenu obličeje, kterým by se Samsung pokusil konkurovat Applu. V posledních měsících se ale o tomto typu zabezpečení téměř nemluví a tak je vcelku pravděpodobné, že s ní Galaxy S10 nedorazí. Představení tohoto modelu bychom se měli dočkat už na začátku příštího roku, konkrétní datum ale zatím samozřejmě známo není. Jako již tradičně, i letos se spekuluje o představení již na lednovém veletrhu CES.

Galaxy S10 hole display concept FB

Dnes nejčtenější

.