Zavřít reklamu

Přestože jsme byli v uplynulých letech zvyklí na příchod vždy dvou verzí vlajkových lodí Galaxy S, příští rok by měl přinést v tomto ohledu změny. Jihokorejci totiž údajně pracují hned na třech modelech Galaxy S10, které by se měly mezi sebou lišit jak velikostí, tak i výbavou. Dva modely by totiž měly být prémiové, jeden pak spíše “low-cost” pro uživatele, kteří touží po nejvyšší řadě, ale top modely platit desetitisíce nechtějí. A právě o jednom velmi zajímavém prvku, kterým by se měl nejlevnější model lišit od svých prémiových sourozenců, se dnes rozpovídal leaker Ben Geskin.

Že je vám jméno Geskin povědomé? Není se čemu divit. Jedná se o mladého leakera, který rád kazí překvapení z nových produktů především jablíčkářům. Se slušným předstihem totiž vloni poodhalil většinu tajemství iPhonu X a i letos věděli fanoušci Applu prakticky všechny důležité detaily o nových iPhonech ještě před jejich představením. Ben se ale zaměřuje i na jiné společnosti a produkty. Díky němu tak víme o nejlevnějším modelu Galaxy S10 to, že na rozdíl od prémiových sourozenců dostane čtečku otisků prstů na bok šasi. Samsung by měl k tomuto kroku přistoupit samozřejmě kvůli značné úspoře nákladů. Implementace čtečky otisků prstů do displeje je totiž ve srovnání s tímto řešením poměrně nákladná, bez ohledu na to, o jaký typ by se jednalo. 

Jelikož se Geskin řadí mezi velmi dobré leakery, dají se jeho informace považovat za poměrně věrohodné. Stoprocentně vsázet bychom na ně ale zatím stejně neměli. Jasno totiž budeme mít až po samotném představení, které proběhne na začátku příštího roku. Do té doby si však budeme muset vystačit pouze s podobnými spekulacemi. 

The-budget-Galaxy-S10-might-adopt-a-side-positioned-fingerprint-scanner
The-budget-Galaxy-S10-might-adopt-a-side-positioned-fingerprint-scanner

Související články

Dnes nejčtenější

.