Zavřít reklamu

Nestačilo vám u vašeho Galaxy S či Galaxy Note interního úložiště, ale rozšíření skrze paměťovou kartu pro vás není tím pravým ořechovým? Pak vás čerstvý únik informací o chystaných modelech Galaxy S10 nadchne. Samsung se u nich rozhodl úložištěm v žádném případě nešetřit. 

Podle dostupných informací se minimálně u jednoho modelu, kterým by měl být Galaxy S10+, dočkáme obřího 1 TB interního úložiště, které by mělo být navíc jako již tradičně rozšiřitelné o paměťovou kartu. Nová “es desítka” by tak v maximálním úložišti dvojnásobně překonala nynější nejnadupanější verze.

Takto by vypadal Galaxy S10 s výřezem po vzoru iPhonu X:

Obří úložiště však nebude to jediné, čím má Galaxy S10+ zákazníky okouzlit. Samsung do něj totiž údajně chystá vsadit 12 GB RAM paměť, která by mu měla mimo jiné zajistit bezproblémový chod i při velkém množství aplikací spuštěných na pozadí. Není však jasné, zda se bude jednat standard, či bude 12 GB RAM vsazeno jen do určitých verzí například právě s 1 TB úložištěm. 

Nechme se překvapit, zda se Samsung vydá stejnou cestou i u ostatních modelů, či je od sebe navzájem odliší právě maximálním úložištěm a velikostí RAM pamětí. 1 TB však bude určitě pro mnoho uživatelů obrovským lákadlem, které je ke koupi telefonu přiměje. 

Galaxy S10 hole display concept FB
Galaxy S10 hole display concept FB

Dnes nejčtenější

.