Zavřít reklamu

S blížícím se představením modelů Galaxy S10 se na světlo světa dostávají nové a nové informace, které nám mají některá tajemství či nejasnosti ohledně těchto smartphonů objasnit. S poměrně zajímavým objevem se nyní pochlubila komunita Galaxy Club. Ta “pročesala” databázi evropského patentového úřadu a nalezla v ní velmi zajímavou věc. 

Samsung si podle komunity nedávno zaregistroval ochrannou známku pro “Artistic Live Focus”, což by mohlo být alespoň dle názvu vylepšení pro portrétní režim fotoaparátu. Přestože není v tuto chvíli jasné, o co přesně by se mohlo jednat, dá se očekávat, že bude tato funkce těžit z dalšího přidaného objektivu na záda telefonu. Mohli bychom se tak dočkat například ještě o poznání kvalitnějšího rozostření či podobných vylepšení. 

Takto by měl model Galaxy S10+ vypadat:

Vylepšení pro portrét by dávalo smysl. Na fotoaparáty je totiž v poslední době kladen opravdu obrovský důraz a nejedna společnost usiluje o to vnuknout svému smartphonu to nejlepší, co je v dnešní době možné. Je tak téměř stoprocentně jisté, že se touto cestou vydá i Samsung a na fotoaparátech si dá skutečně záležet. Zcela jasno však budeme mít až po samotném představení telefonu, které by se mohlo odehrát na konci února v Barceloně. 

Samsung Galaxy S10 concept triple camera FB

Související články

Dnes nejčtenější

.