Zavřít reklamu

Prakticky do dnešního dne jsme kalkulovali s tím, že Samsung pracuje na třech verzích nového Galaxy S10, přičemž jedna z nich měla být levnější, zbylé dvě pak prémiové. Zdroje uznávaného plátku Wall Street Journal však tvrdí, že se můžeme těšit ještě na jeden, skutečně zajímavý model. Ten by měl být tím nejlepším, co Samsung doposud vytvořil. 

Novinka, která se zatím skrývá pod kódovým označením Beyond X, by se měla prodávat jen na vybraných trzích, představit by se pak měla spolu se svými třemi bratry. Tento model by měl být suverénně nejvybavenější a největší. Jeho displej by měl dosahovat 6,7”, čímž strčí bez problému do kapsy i největší iPhone v nabídce Applu. 

Obrovsky zajímavé je i to, že bychom se u něj měli dočkat hned šesti objektivů – čtyř na zádech a dvou na přední straně. Díky tomu by tak měly být fotografie jím pořízené skutečně perfektní a to za každé situace. Ať už budete fotit v ideálním světle, umělém světle, v příšeří či tmě, nový Galaxy S10 si s tím díky čtyřem fotoaparátům na zádech bez problému poradí. 

Pokud jste si na novinku již začali brousit zuby, ještě chvíli vydržte. Jak už jsem totiž psal výše, tento model by se měl prodávat pouze na vybraných trzích, takže je poměrně pravděpodobné, že do Česka vůbec nedorazí. Druhým zádrhelem pak může být cena, která by měla být ze všech čtyř modelů suverénně nejvyšší.

IMG-20112018-161312-0
IMG-20112018-161312-0

Dnes nejčtenější

.