Zavřít reklamu

Přestože se nyní zraky většiny fanoušků Samsungu upínají směrem k ohebnému smartphonu, který jihokorejský gigant poprvé ukázal minulý týden, na světlo světa se dostávají i zajímavé informace ohledně chystaného Galaxy S10. I ten má být totiž v mnoha ohledech revoluční a své konkurenty by měl údajně lehce zastínit. Co nového jsme se o něm tedy dozvěděli?

Podle zdroje portálu PhoneArena by měl nový Galaxy S10 dorazit s horizontálně orientovaným fotoaparátem, který se bude skládat ze dvou či tří objektivů. K horizontální orientaci se Samsung údajně rozhodl kvůli snaze co nejvíce zvětšit kapacitu baterie. Zatímco při vertikální orientaci fotoaparátu není její zvětšení příliš možné, v případě horizontální orientace se prý může Samsung dostat až na velmi slušných 4000 mAh.

Fotoaparát novinky bude nakonec údajně vypadat úplně jinak, než na tomto konceptu:

Kromě orientace fotoaparátu a kapacity baterie zdroj poodhalil i detaily okolo displeje. Minimálně u dvou modelů bychom se měli dočkat velmi slušného poměru displeje k tělu ve výši 93,4 %. Toho by měl Samsung docílit displejem Infinity-O, který v sobě bude mít jen drobnou dírku pro přední kameru. Právě představení tohoto typu displeje jsme se totiž dočkali minulý týden. 

Dá se očekávat, že s blížícím se představením novinky budou úniky informací sílit. Snad se tedy dozvíme již brzy další nálož detailů, které nám čekání na tento revoluční smartphone, který veškerou konkurenci zastíní. 

Související články

Dnes nejčtenější

.