Zavřít reklamu

S blížícím se představením nových vlajkových lodí Galaxy S10 se stále častěji na internetu objevují různé úniky, které mají za cíl podobu chystaných novinek odhalit. Se svou troškou do mlýna přispěchala nyní i společnost Olixar, která se specializuje na výrobu příslušenství, především pak krytů, pro smartphony a tablety.

Výrobce krytů má již o designu novinek zcela jasno. Na obrázcích, které zachycují mimo jiné právě jeho kryty, jsou totiž novinky vystaveny v celé jejich kráse. Podle Olixaru se tak můžeme těšit u menších modelů na menší otvor v displeji, ve kterém bude umístěný fotoaparát. V případě Galaxy S10+ však přední strana dostane otvor o poznání větší a protáhlejší, jelikož do něj Samsung ukryje hned dva objektivy. Co se pak týká zad telefonu, menší Galaxy S10 vsadí dle výrobce na tři fotoaparáty, větší pak rovnou na čtyři. U obou modelů budou fotoaparáty orientované horizontálně, stejně jako tomu je nyní u Galaxy Note9. 

Přestože se nedá v tuto chvíli zatím se stoprocentní jistotou říci, zda se Olixar do designu telefonu trefil či nikoliv, s ohledem na jeho úspěchy z minulosti je to poměrně pravděpodobné. Podobným způsobem totiž odhalil mimo jiné design nových iPhonů a iPadů Pro. Stoprocentní jistotu ale samozřejmě nabudeme až na začátku příštího roku, kdy nám Jihokorejci tyto novinky představí. 

Olixar-Ultra-Thin-Samsung-Galaxy-S10-Case

Dnes nejčtenější

.