Zavřít reklamu

Chystané vlajkové lodě Samsungu pro rok 2019 by měly přinést hned několik velmi zajímavých vylepšení v čele s otvorem v displeji, čtečkou otisků prstů pod displejem či špičkovým systémem pro rozpoznávání obličeje. O tom jsme sice v posledních měsících příliš informací neslyšeli, nové ochranné známky podané v Jižní Koreji však naznačují, že se i ten chystá Samsung dotáhnout k dokonalosti. 

Jihokorejci si ve své domovině zaregistrovali trojici nových názvů – Dynamic Vision, Private Vision a Detect Vision. Názvy samy o sobě příliš nenapovídají, nicméně podle portálu PhoneArena se v minulosti název Dynamic Vision skloňoval v souvislosti s ultrarychlým záznamem fotografií, který šel skvěle využít pro vytváření velmi přesných 3D map, které lze využít právě i pro rozpoznávání obličeje. 

Takto bude „plusková“ verze chystaného Galaxy S10 vypadat:

Nový Galaxy S10 toho však bude nabízet daleko více. V kuloárech se totiž již nějakou dobu šušká i o tom, že Samsung přirpavuje prémiovou verzi, která se dočká hned šesti fotoaparátů a zad z keramiky. Ten samý model by měl též podporovat 5G sítě, které by měly začít v příštím roce pomalu nastupovat. Otázkou však zůstává, kolik si za něj bude Samsung účtovat. To bychom se ale měli dozvědět již na začátku příštího roku. Na únorovém MWC 2019 by měl totiž Samsung podle očekávání své nové vlajkové lodě představit. Snad tedy naplní očekávání, která jsou už nyní obří. 

Galaxy S10 hole display concept FB

Dnes nejčtenější

.