Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi milovníky tabletů, následující řádky vás potěší. Podle čerstvých informací totiž začal jihokorejský gigant pracovat na novince, která nese kódové označení SM-P205 a má cílit na středně náročné uživatele. 

O novince zatím příliš mnoho detailů nevíme. Základní interní paměť by však měla dosahovat velikosti 32 GB a jak je u Samsungu zvykem, měla by být rozšiřitelná a paměťové karty. Jelikož by se mělo jednat o nástupce tabletu Galaxy Tab A 10.5, dá se u něj očekávat 10,5” LCD displej s rozlišením 1200 x 1920 či 3 GB RAM paměti. 

Bude novinka vypadat jako Galaxy Tab Active2? Těžko říci: 

Otazníky visí i nad předinstalovaným operačním systémem, který se bude nejspíš odvíjet dle toho, kdy Samsung novinku uvolní. K tomu by mělo podle všeho dojít v prvním čtvrtletí příštího roku, takže by mohl tablet teoreticky dorazit už s novým Androidem 9. 

Jak už jsme psal v předchozím odstavci, představení novinky bychom se měli dočkat v 1. čtvrtletí příštího roku. Jako nejpravděpodobnější se pak zdá představení na MWC v Barceloně, které se bude konat mezi 25. a 28. únorem. Pokud se tedy na nákup tabletu chystáte, doporučujeme ještě pár měsíců počkat. 

Galaxy Tab S3 tablet FB

Související články

Dnes nejčtenější

.