Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud nějakou dobu uvažujete nad novým smartphonem, poté rozhodně oceníte aktuálně probíhající akci na Mobil Pohotovosti. Zde totiž nyní probíhá výprodej chytrých telefonů značky Samsung, díky kterému můžete ušetřit až v řádech tisíců korun.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, díky aktuálnímu výprodeji můžete ušetřit nemalé peníze. Za zmínku rozhodně stojí Samsung Galaxy A50 za 6 490 Kč, ke kterému navíc získáte sluchátka v hodnotě 990 Kč zcela zdarma. Za naprostou dominantu výprodeje však musíme označit Samsung Galaxy S10+ s keramickými zády a kapacitou úložiště o velikosti 1 TB, na který se vztahuje sleva ve výši 16 tisíc korun a pořídit si jej tak můžete za pouhých 25 990 Kč.

Prohlédněte si Samsung Galaxy S10+ v naší galerii:

Vyměňte staré hodinky za nové a získejte perfektní bonus

Pokud nejste zrovna zaujati v nákupu nového telefonu, ale hodil by se vám spíše nový model chytrých hodinek, zbystřete. S MP totiž můžete vyměnit staré hodinky za nové, díky čemuž získáte výkupní bonus ve výši 500 Kč. Tato akce se vztahuje pouze na nákup chytrých hodinek značky Samsung, které se na trhu těší obrovské popularitě.

Vyměňte staré hodinky za nové Mobil Pohotovost

Jestliže vás ale žádná z níže vypsaných akcí nezaujala a vy pouze hledáte nová sluchátka, možná by vám mohly přijít vhod Samsung Galaxy Buds. Tento model ve žluté barvě je v současné době k dispozici se slevou ve výši jednoho tisíce korun a pořídit si jej můžete za 2 990 Kč.

Samsung-Galaxy-S10-plus-FB

Dnes nejčtenější

.