Zavřít reklamu

Společnost Caviar se zabývá nákladnými a luxusními úpravami známých smartphonů. Vylepšení tohoto typu nebyla ušetřena ani nejžhavější novinka od Samsungu – skládací Galaxy Z Flip, který firma slavnostně představila tento týden. Caviar si tentokrát pro své zákazníky připravil verzi Galaxy Z Flip s tematikou Jokera. Caviar edice Samsungu Galaxy Z Flip nese název Caviar Samsung Z Flip Joker & Harley Quinn a kromě zlata ji zdobí podobizny Jokera a Harley Quinn. Zadní část skládacího smartphonu je stylizovaná do podoby dvouhlavé hrací karty.

Pro propagaci Galaxy Z Flip si firma Caviar nezvolila nikoho menšího než samotného Joaquina Phoenixe. Tvář tohoto oscarového herce se objevila i na webu ruské společnosti Caviar. Za Samsung Galaxy Z Flip zaplatí zájemci 5,2 tisíce dolaru, což v přepočtu činí zhruba 119 300 korun. Joker edice není jedinou formou zpracování Samsungu Galaxy Z Flip od firmy Caviar. V nabídce společnosti najdete například také Carbon Titanium nebo Gold edici tohoto skládacího smartphonu. Koronavirus mapa.

„Caviar Samsung Galaxy Z Flip Joker & Harley Quinn je luxusní verzí smarpthonu, která má podobu hrací karty s barevnými obrázky Jokera a Harley Quinn,“ uvedl jeden ze zástupců firmy Caviar, a dodal, že tuto edici smartphonu dále zdobí 24-karátové zlato s označením 999. Ke zlaté úpravě smartphonu byla podle firmy Caviar využita technologie s názvem Double Electroplated. Caviar se rozhodl poslat do světa pouhých čtyřiapadesát kusů Samsungu Galaxy Z Flip ve zmíněné speciální úpravě.

Firma Caviar má na kontě řadu luxusních úprav smartphonů známých značek. V minulosti se její zákazníci mohli dočkat například telefonů s portréty Vladimíra Putina, Donalda Trumpa, Johna F. Kennedyho, ale například také s tematikou populárních seriálů, jako je třeba Hra o Trůny nebo Avengers.

Samsung Galaxy Z Flip Joker Caviar

Dnes nejčtenější

.