Zavřít reklamu

HTC určitě není mrtvou společností, i když už to vypadá, že vlajkové modely od HTC neuvidíme. Místo toho firma jednou za čas vydá levnější telefon střední nebo nižší třídy. Naposledy jsme vlajkový model (HTC U12+) mohli vidět v roce 2018. Od té doby společnost vydává modely řad Desire a Wildfire. Podobně bude HTC pokračovat i v roce 2020, alespoň podle posledních úniků.

Uživatel Twitteru s přezdívkou @LlabTooFeR vyvíjí ROM pro HTC telefony a zároveň slouží i jako zdroj novinek o chystaných HTC telefonech. Nyní zveřejnil informace o HTC Desire 20 Pro. V roce 2018 jsme se dočkali modelů HTC Desire 12 a HTC Desire 12+, které odstartovaly novou éru. Poté společnost několik číslovek přeskočila a v minulém roce jsme viděli HTC Desire 19 Plus. Nyní tak bude následovat HTC Desire 20 Pro, který má údajně z přední strany připomínat OnePlus 8, což znamená průstřel v levém horním rohu a telefon Xiaomi Mi 10 na zadní straně, takže fotoaparáty, které jsou seřazeny pod sebe v levém horním rohu. Kódové označení telefonu je Bayamo.

LlabTooFeR zveřejnil i benchmark, ze kterého můžeme vidět 6GB RAM paměť, Android 10 a osmijádrové CPU o taktu 1,8GHz. Výkonově to sedí na čipset Snapdragon 670, který se nachází například u telefonu Pixel 3a XL. Z toho mála, co o telefonu víme, to ale stále vypadá, že nepůjde o nic skvělého, co by mohlo vrátit HTC zpátky na vrchol.

Dnes nejčtenější

.