Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Rakuten Viber je jednou z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě. Přesto ale mnozí uživatelé neznají všechny zajímavé funkce, které tato aplikace nabízí. Vybrali jsme proto pro vás ty nejzajímavější.

Skupinové hlasové hovory a videohovory

Pandemie COVID-19 nám všem ukázala, že potřebujeme mít k dispozici funkční možnosti, jak zůstat ve spojení i v době, kdy se nemůžeme potkávat osobně. Viber proto navýšil počet uživatelů hlasových skupinových hovorů až na 20 osob a nedávno představil videohovory rovněž pro 20 osob. Tato funkce je již v České republice k dispozici a počet možných účastníků videohovoru se bude postupně navyšovat.

Viber: Videohovory

Na počítači je skvělý Viber for Desktop

Kromě verze pro mobilní telefony je Viber k dispozici také pro váš počítač. Můžete tak psát zprávy přímo z počítače nebo z něj můžete volat s pomocí hlasových hovorů nebo videohovorů. Pokud chcete, můžete si všechny aktivity ve Viberu na všech vašich zařízeních synchronizovat. Viber for desktop je k dispozici pro Windows a Mac a je zdarma.Viber na vašem počítači vám umožní být snadno ve spojení s kolegy, účastnit se online kurzu nebo online vyučování.

Udělejte si vlastní samolepky

Někdy je těžké vyjádřit emoce slovy a tak můžete sáhnut třeba po samolepkách. Viber vám dokonce umožňuje vytvořit si zcela vlastní samolepky. Váš vlastní balíček samolepek může mít až 24 samolepek.  S využitím fotografií a s pomocí editoru samolepek můžete měnit tvar, přidávat nápisy, emoji a další samolepky. K dispozici pro Android a brzy také pro iOS.

Viber: Vlastní samolepky

Mizící zprávy

Jednou z nových funkcí aplikace jsou mizící zprávy. Můžete napsat zprávu a nastavit si čas, po jaké sama zmizí. Odpočet času začíná v momentě, kdy je zpráva přečtena. Tato funkce byla dříve k dispozici jen v tajným konverzacích, nyní je ale i v běžných chatech.

Viber: Mizící zprávy

Moje poznámky

Kromě online komunikace nabízí Viber také funkce užitečné v každodenním životě. Na počátku tohoto roku Viber uvedl „Moje poznámky“. Je to separátní místo v konverzacích / chatech, kde si můžete vytvářet seznamy úkolů, sledovat jejich status, nahrávat si audio nebo videozprávy a ukládat užitečné linky. Funkce je k dispozici ve Viberu na mobilním telefonu i počítači a plně se mezi zařízeními synchronizuje.

Viber: Moje poznámky

Dnes nejčtenější

.