Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Novou Xiaomi Mi Scooter Pro 2 si už můžete objednat v Česku. Druhou generaci nejpopulárnější elektrokoloběžky od Xiaomi má Mobil Pohotovost ode dneška skladem.

Mi Scooter Pro 2 představuje vylepšenou verzi původního modelu s víceméně stejným vzhledem a základními vlastnostmi, ale s několika užitečnými prvky navíc. Koloběžce zůstal původní výkon motoru (až 600 W), dojezd (až 45 km), maximální rychlost (25 km/h) i hmotnost a rozměry. Zachována je i voděodolnost (stupeň krytí IP54), takže ji neuškodí ani dešťová přeháňka.

Mezi novinky koloběžky pak patří vylepšené brzdy, nový jízdní režim, který umožňuje jet na koloběžce vedle chodce, a také nová generace rekuperačního systému, kdy se kinetická energie při brždění motorem účinněji převádí na elektrickou energii pro delší výdrž baterie. 

Novinkou jsou také přidané reflexní prvky vpředu a po stranách koloběžky, jasnější přední i zadní světlo, E-ABS systém na předním kole a vylepšené pneumatiky, které účinněji pohlcují nárazy, zabraňují prokluzu, jsou odolnější proti propíchnutí a jejich životnost je oproti původním až trojnásobná.

1520_794_Xiaomi Mi Scooter Pro 2

Dnes nejčtenější

.